REFERENCE

Tomáš Hajzler
Krkavčí matka
Ke Kořenům
Biopekárna Zemanka
JRK
Společenská odpovědnost firem
Institut cirkulární ekonomiky
Stromka centrum
LoveYourHome
Lucy Štruncová
Svatba stylově
Bezobalu
Coach4joy – Kristina Rumlová
FOREWEAR

KONKRÉTNÍ REFERENCE

Spolupráce s Nikol pro mě byla velmi příjemným a přínosným zážitkem. Nikol se na focení precizně připravila, z celkového přístupu čiší profesionalita a zkušenost. Zároveň je ale osobně tak milá, že mi nedělalo potíže se uvolnit. Výsledné fotografie jsou nádherné, výstižné, citlivé. Ačkoli s tím mám jinak problém, na jejích fotografiích si připadám krásná. Můžu dát jedenáct hvězdiček z deseti?

Kateřina Loukotová, Dandylion

Děkujeme, jsme z focení nadšení, opravdu jsi z nás dostala maximum a výsledek přesně odpovídá tomu, co jsme chtěli (už nikdy žádný ateliér)! :) Až bude příležitost a chuť fotit, určitě se zase ozveme!

Toužila jsem po pěkných profi, ale zároveň přirozených fotkách naší rodiny. Jsem asi náročná, protože mi skoro všechny fotky z profi focení přijdou nepřirozené a když už, tak je to rodinka v džínách, s bosýma nohama a ateliérovým pozadím za sebou. Já chtěla, ať jsme sami sebou. Což mne zároveň lehce znervózňovalo, protože naši tři kluci focení nesnáší a aby spolupracovali všichni tři najednou, to se tedy moc nestává. Když pominu krásný výsledek, který nám pak od Nikol přišel, bylo pro mne neuvěřitelné, jak si, coby cizí člověk, získala naše malé nedůvěřivce. Kuli pykle, předváděli se, spolupracovali a vlastně jsme se skoro nikde „neštelovali“. Všichni jsme si to bezvadně užili a když Nikol odjela, kluci se ptali, kdy přijede znovu. A přesně tahle energie čiší i ze samotných fotek :)

Když jsme se s partnerem dozvěděli, že čekáme rodinu, neváhala jsem ani minutu a rozhodla se oslovit svou dlouholetou kamarádku Nikol. Dobře znám celou její tvorbu, kterou sleduji od prvních krůčků a v jejích začátcích jsem několikrát stála před objektivem. Vždy byl výsledek dokonalý. Nikol totiž dokáže zachytit všechny emoce, které při focení visí ve vzduchu, navíc celé focení probíhá v přátelském duchu ať se znáte celý život nebo jen pár minut. A přesně takové bylo i naše focení, spousta smíchu, uvolněná atmosféra a fotky, které vznikly jsou přesně odrazem toho, jací jsme. I proto naše další životní etapy bude (pevně doufáme) dokumentovat právě ona. Nikol, ještě jednou velké díky!

Děkuju za pohodové focení bez stresů. Děkuju, že jsi se s námi vláčela 2 kilometry na místo, které jsem měla v hlavě vysněné. Děkuju, že díky tobě je knížka “Moje milá smrti” autentická a krásná a živá.

S Nikol jsem začala spolupracovat na pár aktuálních fotkách pro můj web. Nakonec mě Nikol dovedla až k myšlence nového webu, a tak začala velká koncepční práce, co budeme fotit a proč. Při spolupráci s Niki jsem se nejen hodně nasmála, ale zároveň jsem si prošla vskutku koučovacím procesem a zamyšlením nad tím, jaké hodnoty přináším svým klientům, jak mě to reflektuje a v čem by se to vše mohlo zhmotnit a odrážet. Díky citlivému vedení i humoru jsem si focení po překonání prvních ostychů moc užila. Nikol je úžasná v zachycování těch pravých okamžiků, dodá fotkám tu správnou atmosféru a zároveň si z jejího focení neodnesete jen překrásné fotky, ale především milý sebepoznávací zážitek. Nikol můžu vřele doporučit, ať už přemýšlíte o prezentaci vašich produktů a služeb tak nějak milou přirozenou cestou, nebo třeba plánujete svatbu. Věřím, že výsledný zážitek vždy předčí vaše očekávání.

Kristi Rumlová, Praha, www.coach4joy.com

Jsme ti s Jardou vážně moc vděční.. za krásné profesionální fotky, úžasně milý přístup (focení s tebou nebyla žádná křeč :-) a za tvou trpělivost s námi a našimi svatebními hosty.

Míša + Jára Bretšnajdrovi, Rakovník

Rodinné focení s Nikol bylo profesionální a zároveň i uvolněné. Vše proběhlo v přátelské atmosféře. Nikol své nadšení a dobrou náladu umí přenést i na ostatní. Jediná věc, která mě mrzí je, že jsem jejích služeb nevyužila už na svatební fotografie :)

 

Focení s Nikol pro nás bylo velmi radostné. Vyzařuje z ní nadšení a podpora pro dobré lidi a projekty, takže se s ní lidé cítí přirozeně a uvolněně, dokonce i když jsou na hřbitově:). Když si prohlížím fotografie od Nikol, cítím v nich jedinečnost jejího pohledu: přirozenost, opravdovost a něhu.

Článek: Ke Kořenům v Lese vzpomínek

Moc děkujeme Nikol za nafocení našeho velkého dne, kdy jsme si řekli své Ano. Zachytila dojemné chvíle, momentky s rodinou, zkrátka krásné okamžiky, na které budeme dlouho vzpomínat a díky fotkám si je můžeme kdykoli zase připomenout.

Lucka + David Řehákovi, Praha

Článek: Lucka + David

Ahoj Nikol, bylo to úžasné, už samotné focení mi přineslo radost. Tvůj klid se přenáší do modelu a tvá profesionalita do fotek, výsledek je tak vkusný a vyvážený. Děkuji ti, Míša.

 

Na Nikol oceňuji její preciznost, přesnost a skvělý cit pro objekt i prostor. Díky ní znovu prožívám atmosféru, kterou na svatbách vytváříme našimi dekoracemi. Nikol vřele doporučuji na všechny typy focení.

Portfolio Svatební dekorace

Nikol je profík. Dává si záležet na detailech a taky všechno pěkně vysvětlí. Je vidět, že jí focení baví!

 

Některé věci nejsou vidět. Skutečná práce a dřina, která se skrývá i za těmi nejjednoduššími věcmi a projekty. Chtěla bych poděkovat člověku, který si to moc zaslouží. Nikol Bruncová je moje spřízněná duše, úžasná kamarádka (i přes to, že nás od sebe dělí nejen vzdálenost bydliště, ale i věk), moje dvorní fotografka a největší podpora. Právě ona je ta, co se mnou spolupracuje, fotí, radí mi, inspiruje mě, pomáhá mi se dívat na život jinak a vždycky umí zvednout náladu. Děkuji ti za všechno, co pro mě děláš a za to, co jsme spolu vytvořily.

Článek: Lucy a příšerkaPodzimní Lucy, Lucy a LC Tools, Lucy a vysněná chatka, Lucy a podzimní novinky

Až se budu ženit, tak jedině s Nikolou! Jako fotografkou samozřejmě. Skromná, ale odvážná, šikovná a se zápalem pro svou fotografickou vášeň. Díky za super fotky! :)

 

Nikolka je naprosto úžasná fotografka i člověk. V roce 2013 jsme zoufale sháněli člověka co nám nafotí naši svatbu. Nic ale stále nevyhovovalo našim požadavkům. Až jsme se přes náhodu mé svědkyně dostali k Nikče a já věděla, že je to přesně ono. Byli jsme její první svatba, ale absolutně nebylo nic poznat. Chovala se naprosto profesionálně a příjemně. Proto jsme ji využili i k dalšímu rodinnému focení, ať už těhotenství, narozeniny staršího syna nebo zvěčnění druhého syna, když byl 14 dnů na světě. Fotografie od Nikči jsou velmi osobní a to proto, že je přesně takový její přístup. :)

Článek: Gabča + Michal a Článek: 10denní Matýsek s rodinkou

Niki nám udělala krásné svatební fotky. Předem si zjistila, všechno důležité a přišla skvěle připravená. Během obřadu jsme o ní vůbec nevěděli a na hromadné fotky si nás srovnala. Celé focení bylo jako příjemná procházka parkem.

Článek: Dianka + Adam

Niki, děkujeme za příjemnou spolupráci při focení naší svatby. Oba jsme si focení užili a fotky se nám moc líbí. Z toho množství fotek, které jsi nám poskytla v nádherném dárkovém balení, si na 100% vybereme pro nás ty nejkrásnější fotky z “našeho” dne. Rádi budeme při prohlížení foto knihy, kterou nám ještě pomůžeš vytvořit, na vše, co jsme prožili, vzpomínat. Moc děkujeme

Článek: Lucka + Honza

K fotografce Nikole jsme se dostali vlastně úplně náhodou. Původně jsme se chtěli domluvit s jiným fotografem. Náš termín měl ale už obsazený, poslal nám alespoň kontakt právě na Nikolu. Na první schůzce působila profesionálně a zajímala se o naši svatbu, aby věděla, co ji čeká. Místo si dokonce byla prohlédnout ještě před samotnou svatbou. Nechali jsme si od ní nafotit obřad, skupinovky a poté fotky nás dvou z parku. Z fotek jsme nadšení. Máme záběry snad z každého místa v parku v různých pozicích. Přestože jsme byli už unavení, Nikola s námi měla trpělivost a povzbuzovala nás. Nakonec bylo focení strašná zábava a hodně jsme se společně nasmáli. Takže dík Nikolo za pohodové focení a skvělé fotky. :-)

Článek: Péťa + Pepa

Nikol dokáže zachytit sílu okamžiku. Z vaší svatby vytvoří naprosto unikátní záběry, na kterých budete vypadat přirozeně. Nikol má situaci profesionálně zvládnutou a do vašeho svatebního dne zapadne a absolutně nenarušuje soukromí. Byli jsme spokojeni a můžeme vřele doporučit.

Článek: Lucka + Pavel

Moc moc děkujeme Nikče za úžasné fotografie a všem jí budeme vřele doporučovat :-).