REFERENCE

Focení s Nikol pro nás bylo velmi radostné. Vyzařuje z ní nadšení a podpora pro dobré lidi a projekty, takže se s ní lidé cítí přirozeně a uvolněně, dokonce i když jsou na hřbitově:). Když si prohlížím fotografie od Linnette, cítím v nich jedinečnost jejího pohledu: přirozenost, opravdovost a něhu.

Článek: Ke Kořenům v Lese vzpomínek

Moc děkujeme Nikol za nafocení našeho velkého dne, kdy jsme si řekli své Ano. Zachytila dojemné chvíle, momentky s rodinou, zkrátka krásné okamžiky, na které budeme dlouho vzpomínat a díky fotkám si je můžeme kdykoli zase připomenout.

Lucka + David Řehákovi, Praha

Článek: Lucka + David

Ahoj Nikol, bylo to úžasné, už samotné focení mi přineslo radost. Tvůj klid se přenáší do modelu a tvá profesionalita do fotek, výsledek je tak vkusný a vyvážený. Děkuji ti, Míša.

 

Na Nikol oceňuji její preciznost, přesnost a skvělý cit pro objekt i prostor. Díky ní znovu prožívám atmosféru, kterou na svatbách vytváříme našimi dekoracemi. Nikol vřele doporučuji na všechny typy focení.

Portfolio Svatební dekorace

Nikol je profík. Dává si záležet na detailech a taky všechno pěkně vysvětlí. Je vidět, že jí focení baví!

 

Některé věci nejsou vidět. Skutečná práce a dřina, která se skrývá i za těmi nejjednoduššími věcmi a projekty. Chtěla bych poděkovat člověku, který si to moc zaslouží. Nikol Bruncová je moje spřízněná duše, úžasná kamarádka (i přes to, že nás od sebe dělí nejen vzdálenost bydliště, ale i věk), moje dvorní fotografka a největší podpora. Právě ona je ta, co se mnou spolupracuje, fotí, radí mi, inspiruje mě, pomáhá mi se dívat na život jinak a vždycky umí zvednout náladu. Děkuji ti za všechno, co pro mě děláš a za to, co jsme spolu vytvořily.

Článek: Lucy a příšerkaPodzimní Lucy, Lucy a LC Tools, Lucy a vysněná chatka, Lucy a podzimní novinky

Až se budu ženit, tak jedině s Nikolou! Jako fotografkou samozřejmě. Skromná, ale odvážná, šikovná a se zápalem pro svou fotografickou vášeň. Díky za super fotky! :)

 

Nikolka je naprosto úžasná fotografka i člověk. V roce 2013 jsme zoufale sháněli člověka co nám nafotí naši svatbu. Nic ale stále nevyhovovalo našim požadavkům. Až jsme se přes náhodu mé svědkyně dostali k Nikče a já věděla, že je to přesně ono. Byli jsme její první svatba, ale absolutně nebylo nic poznat. Chovala se naprosto profesionálně a příjemně. Proto jsme ji využili i k dalšímu rodinnému focení, ať už těhotenství, narozeniny staršího syna nebo zvěčnění druhého syna, když byl 14 dnů na světě. Fotografie od Nikči jsou velmi osobní a to proto, že je přesně takový její přístup. :)

Článek: Gabča + Michal a Článek: 10denní Matýsek s rodinkou

Niki nám udělala krásné svatební fotky. Předem si zjistila, všechno důležité a přišla skvěle připravená. Během obřadu jsme o ní vůbec nevěděli a na hromadné fotky si nás srovnala. Celé focení bylo jako příjemná procházka parkem.

Článek: Dianka + Adam

Naprosto úžasný fotky až mi skočily slzy do očí …. děkuju děkuju děkuju

Článek: Alenka + Pepa

Niki, děkujeme za příjemnou spolupráci při focení naší svatby. Oba jsme si focení užili a fotky se nám moc líbí. Z toho množství fotek, které jsi nám poskytla v nádherném dárkovém balení, si na 100% vybereme pro nás ty nejkrásnější fotky z “našeho” dne. Rádi budeme při prohlížení foto knihy, kterou nám ještě pomůžeš vytvořit, na vše, co jsme prožili, vzpomínat. Moc děkujeme

Článek: Lucka + Honza

K fotografce Nikole jsme se dostali vlastně úplně náhodou. Původně jsme se chtěli domluvit s jiným fotografem. Náš termín měl ale už obsazený, poslal nám alespoň kontakt právě na Nikolu. Na první schůzce působila profesionálně a zajímala se o naši svatbu, aby věděla, co ji čeká. Místo si dokonce byla prohlédnout ještě před samotnou svatbou. Nechali jsme si od ní nafotit obřad, skupinovky a poté fotky nás dvou z parku. Z fotek jsme nadšení. Máme záběry snad z každého místa v parku v různých pozicích. Přestože jsme byli už unavení, Nikola s námi měla trpělivost a povzbuzovala nás. Nakonec bylo focení strašná zábava a hodně jsme se společně nasmáli. Takže dík Nikolo za pohodové focení a skvělé fotky. :-)

Článek: Péťa + Pepa

Nikola Bruncová…člověk, který dokáže postihnout a zachytit sílu okamžiku. Z vaší svatby vytvoří naprosto unikátní záběry na kterých budete vypadat přirozeně. Nikola má situaci profesionálně zvládnutou a do vašeho svatebního dne zapadne a absolutně nenarušuje soukromí. Byli jsme spokojeni a můžeme vřele doporučit.

Článek: Lucka + Pavel

Niki, děkujeme za nádherné fotky a všem Vás DOPORUČUJEME!!!

 

Moc moc děkujeme Nikče za úžasné fotografie a všem jí budeme vřele doporučovat :-).