REFERENCE

Bezobalu
Děláme originály
FOREWEAR
Greenglasses
Institut cirkulární ekonomiky
JRK BioWaste Management
KačabaArt
Kamila Vodochodská
Ke Kořenům
Kosmetika hrou
Krkavčí matka
LoveYourHome
Lucy Štruncová
NaZemi
Peoplecomm
Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně
Skutečně zdravá škola
Společenská zodpovědnost firem
Sustainable Fashion Day
Svatba stylově
Svoboda NaŽivo
Zero waste home

KONKRÉTNÍ REFERENCE

S Nikol jsem začala spolupracovat na pár aktuálních fotkách pro můj web. Nakonec mě Nikol dovedla až k myšlence nového webu, a tak začala velká koncepční práce, co budeme fotit a proč. Při spolupráci s Niki jsem se nejen hodně nasmála, ale zároveň jsem si prošla vskutku koučovacím procesem a zamyšlením nad tím, jaké hodnoty přináším svým klientům, jak mě to reflektuje a v čem by se to vše mohlo zhmotnit a odrážet. Díky citlivému vedení i humoru jsem si focení po překonání prvních ostychů moc užila. Nikol je úžasná v zachycování těch pravých okamžiků, dodá fotkám tu správnou atmosféru a zároveň si z jejího focení neodnesete jen překrásné fotky, ale především milý sebepoznávací zážitek. Nikol můžu vřele doporučit, ať už přemýšlíte o prezentaci vašich produktů a služeb tak nějak milou přirozenou cestou, nebo třeba plánujete svatbu. Věřím, že výsledný zážitek vždy předčí vaše očekávání.

Kristi Rumlová, Praha, www.coach4joy.com

Jsme ti s Jardou vážně moc vděční.. za krásné profesionální fotky, úžasně milý přístup (focení s tebou nebyla žádná křeč :-) a za tvou trpělivost s námi a našimi svatebními hosty.

Míša + Jára Bretšnajdrovi, Rakovník

Rodinné focení s Nikol bylo profesionální a zároveň i uvolněné. Vše proběhlo v přátelské atmosféře. Nikol své nadšení a dobrou náladu umí přenést i na ostatní. Jediná věc, která mě mrzí je, že jsem jejích služeb nevyužila už na svatební fotografie :)

 

Focení s Nikol pro nás bylo velmi radostné. Vyzařuje z ní nadšení a podpora pro dobré lidi a projekty, takže se s ní lidé cítí přirozeně a uvolněně, dokonce i když jsou na hřbitově:). Když si prohlížím fotografie od Nikol, cítím v nich jedinečnost jejího pohledu: přirozenost, opravdovost a něhu.

Článek: Ke Kořenům v Lese vzpomínek

Moc děkujeme Nikol za nafocení našeho velkého dne, kdy jsme si řekli své Ano. Zachytila dojemné chvíle, momentky s rodinou, zkrátka krásné okamžiky, na které budeme dlouho vzpomínat a díky fotkám si je můžeme kdykoli zase připomenout.

Lucka + David Řehákovi, Praha

Článek: Lucka + David

Ahoj Nikol, bylo to úžasné, už samotné focení mi přineslo radost. Tvůj klid se přenáší do modelu a tvá profesionalita do fotek, výsledek je tak vkusný a vyvážený. Děkuji ti, Míša.

 

Na Nikol oceňuji její preciznost, přesnost a skvělý cit pro objekt i prostor. Díky ní znovu prožívám atmosféru, kterou na svatbách vytváříme našimi dekoracemi. Nikol vřele doporučuji na všechny typy focení.

Portfolio Svatební dekorace

Nikol je profík. Dává si záležet na detailech a taky všechno pěkně vysvětlí. Je vidět, že jí focení baví!

 

Některé věci nejsou vidět. Skutečná práce a dřina, která se skrývá i za těmi nejjednoduššími věcmi a projekty. Chtěla bych poděkovat člověku, který si to moc zaslouží. Nikol Bruncová je moje spřízněná duše, úžasná kamarádka (i přes to, že nás od sebe dělí nejen vzdálenost bydliště, ale i věk), moje dvorní fotografka a největší podpora. Právě ona je ta, co se mnou spolupracuje, fotí, radí mi, inspiruje mě, pomáhá mi se dívat na život jinak a vždycky umí zvednout náladu. Děkuji ti za všechno, co pro mě děláš a za to, co jsme spolu vytvořily.

Článek: Lucy a příšerkaPodzimní Lucy, Lucy a LC Tools, Lucy a vysněná chatka, Lucy a podzimní novinky

Až se budu ženit, tak jedině s Nikolou! Jako fotografkou samozřejmě. Skromná, ale odvážná, šikovná a se zápalem pro svou fotografickou vášeň. Díky za super fotky! :)

 

Nikolka je naprosto úžasná fotografka i člověk. V roce 2013 jsme zoufale sháněli člověka co nám nafotí naši svatbu. Nic ale stále nevyhovovalo našim požadavkům. Až jsme se přes náhodu mé svědkyně dostali k Nikče a já věděla, že je to přesně ono. Byli jsme její první svatba, ale absolutně nebylo nic poznat. Chovala se naprosto profesionálně a příjemně. Proto jsme ji využili i k dalšímu rodinnému focení, ať už těhotenství, narozeniny staršího syna nebo zvěčnění druhého syna, když byl 14 dnů na světě. Fotografie od Nikči jsou velmi osobní a to proto, že je přesně takový její přístup. :)

Článek: Gabča + Michal a Článek: 10denní Matýsek s rodinkou

Niki nám udělala krásné svatební fotky. Předem si zjistila, všechno důležité a přišla skvěle připravená. Během obřadu jsme o ní vůbec nevěděli a na hromadné fotky si nás srovnala. Celé focení bylo jako příjemná procházka parkem.

Článek: Dianka + Adam

Naprosto úžasný fotky až mi skočily slzy do očí …. děkuju děkuju děkuju

Článek: Alenka + Pepa

Niki, děkujeme za příjemnou spolupráci při focení naší svatby. Oba jsme si focení užili a fotky se nám moc líbí. Z toho množství fotek, které jsi nám poskytla v nádherném dárkovém balení, si na 100% vybereme pro nás ty nejkrásnější fotky z “našeho” dne. Rádi budeme při prohlížení foto knihy, kterou nám ještě pomůžeš vytvořit, na vše, co jsme prožili, vzpomínat. Moc děkujeme

Článek: Lucka + Honza

K fotografce Nikole jsme se dostali vlastně úplně náhodou. Původně jsme se chtěli domluvit s jiným fotografem. Náš termín měl ale už obsazený, poslal nám alespoň kontakt právě na Nikolu. Na první schůzce působila profesionálně a zajímala se o naši svatbu, aby věděla, co ji čeká. Místo si dokonce byla prohlédnout ještě před samotnou svatbou. Nechali jsme si od ní nafotit obřad, skupinovky a poté fotky nás dvou z parku. Z fotek jsme nadšení. Máme záběry snad z každého místa v parku v různých pozicích. Přestože jsme byli už unavení, Nikola s námi měla trpělivost a povzbuzovala nás. Nakonec bylo focení strašná zábava a hodně jsme se společně nasmáli. Takže dík Nikolo za pohodové focení a skvělé fotky. :-)

Článek: Péťa + Pepa

Nikola Bruncová…člověk, který dokáže postihnout a zachytit sílu okamžiku. Z vaší svatby vytvoří naprosto unikátní záběry na kterých budete vypadat přirozeně. Nikola má situaci profesionálně zvládnutou a do vašeho svatebního dne zapadne a absolutně nenarušuje soukromí. Byli jsme spokojeni a můžeme vřele doporučit.

Článek: Lucka + Pavel

Niki, děkujeme za nádherné fotky a všem Vás DOPORUČUJEME!!!

 

Moc moc děkujeme Nikče za úžasné fotografie a všem jí budeme vřele doporučovat :-).