Zbožňuji přirozené světlo a zachytit lidi takové, jací skutečně jsou a co vyzařují.

Svatební focení

Svatba je v našem životě jednou z výjimečných a neopakovatelných událostí. Každý ji chce mít do puntíku naplánovanou podle svých nejtajnějších představ, v den D si užít každý jednotlivý okamžik, říct ANO a unášet se tou kouzelnou atmosférou, která celý den prostupuje. Neopakovatelnou událost zopakovat znovu nemůžeme, ale díky fotografií se k ní můžeme vždy ve vzpomínkách vrátit. Svatební fotografie se stanou vaším pokladem, časem více a více cennějšími. Jen si představte až vám budou jednou na koleni sedět vnoučata a vy s nimi bude listovat fotografiemi z vašeho velkého dne…

Výběr svatebního fotografa je proto nezbytnou součástí plánování svatby. Vyberte si fotografa, se kterým si budete společně rozumět, budete v něj mít důvěru a úplný spoleh, že váš jedinečný den zachytí tak, jak si přejte. Pokud si přejete, abych byla vaším svatebním fotografem, napište mi nebo zavolejte. Pro úplný začátek mi stačí sdělit termín a místo vaší svatby. Obratem se vám ozvu a potvrdím, jestli mám váš termín volný. Poté se domluvíme na osobním setkání, kde spolu probereme podrobnější představy o focení. Svatby fotím po celé České republice, ráda za vámi přijedu i do zahraničí.

Fotografie vám předám v tomto dárkovém balení, které vám váš poklad uschová na další roky.

Profesní neboli image portréty

Prezentujete sebe a Vaši tvorbu, práci či myšlenky na internetu? Mít kvalitní portrét, který vás dokonale vystihne a představí v online prostředí, je v dnešním světě nedílnou součástí osobité sebeprezentace. Mým cílem jsou portréty, které budou mluvit sami za sebe. Je to o pocitu, které v nás fotky vyvolávají. Výrazy tváře toho říkají spoustu, a proto nad fotkami přemýšlím i v širších souvislostech. Součástí focení je i konzultace, kde zjistíme, v jakém prostředí budeme fotit a jak chcete působit. Napište mi a společně to vymyslíme.

Kreativní produktové focení

Fotka řekne více než tisíce slov a u produktových fotografií to platí dvojnásob. Vaši zákazníci z fotky vyčtou mnohé. Poznají vás, vaše produkty, atmosféru ve vašem obchodě či kavárně. Každý detail, zákoutí nebo příběh můžete lidem zprostředkovat pomocí kvalitně zpracované fotografie. A s tím vám ráda pomůžu. Pojďme společně zachytit to krásné, co ve vašich produktech je, aby vaši zákazníci už nechtěli nikdy jiné. Napište mi a společně to vymyslíme.

Zásnubní focení a focení páru

Máte vedle sebe úžasnou drahou polovičku, kterou byste nevyměnili za nic na světě? A chcete mít zachycené společné vzpomínky jinak než jen přes “selfíčko”? Vymyslíme společné focení, které bude zároveň krásným zážitkem pro vás oba. Půjdeme fotit na místa, které máte rádi, na místa, ke kterým máte vztah a vzpomínky.

Portréty pro radost

Pojďme nafotit portréty, kterými si uděláte radost a uchováte si tak vzpomínky na svoji současnou podobu. Říkáte si, že by se Vám to líbilo, ale chybí Vám nápady na focení? To vůbec nevadí, moc ráda Vám poradím. Focení portrétů může být navíc skvělým dárkem pro Vaše blízké nebo pro Vás samotné. Stačí jen zakoupit dárkovou poukázku nebo se o focení zmínit před rodinou nebo přáteli. Mohu zajistit i šikovnou vizážistku.

Rodinné focení
a focení miminek v domácím prostředí

Je krásné mít zachycené vzpomínky, jak se my, naše rodina, blízcí přátelé měníme v čase. Půjdeme fotit na místa, kde to máte rádi, na místa, ke kterým máte vztah a vzpomínky. Strávíte milý čas se svými nejbližšími a budete mít krásné vzpomínky, které vám připomenou hezké momenty, které jste v tu chvíli prožívali. 

Nová životní etapa

Stavíte nový dům? Stěhujete se? Slavíte výročí? Čekáte miminko? Pozorujete, jak děti rostou? Žádný z těchto okamžiků není obyčejný, protože je součástí Vašeho života. Jsou to okamžiky, které Vás posouvají kupředu. Napište mi Váš příběh a vymyslíme spolu, jak nejlépe uchovat vzpomínky na nové životní etapy.

Speciální nabídka včetně tisku: Rodinná očka

Konečným produktem budou očka Vaší rodiny, která na Vás budou koukat ze stěny Vašeho obýváku, chodby či ložnice. Přijedu až za Vámi domů, kde Vás nafotím. Pro více informací o cenové nabídce a provedení tisku mne, prosím, kontaktujte. Na fotce vidíte ukázku tisků.