Lucka + Honza Svatby

Červen 2015

Lucka a Honza měli ve Všeticích jedinečnou venkovní svatbu. Začalo to překrásným počasím a pokračovalo hezkými přípravami a příjemnou a milou atmosférou celé rodiny a přátel. Výběr místa pro svatbu byl překrásný, obdivuji nevěstu a ženicha, že svatbu dokázali připravit za neuvěřitelný 1 měsíc! Ano, je vidět, že to opravdu jde! =) Mít bazén na svatbě? Skvělý nápad a v tak horkém dni byl pro hosty rozhodně zpestřením.

Lucka a Honza byli skvělí, podívejte se… A navíc mají úžasné společné jméno Pelíškovi!

Lucka ve svůj svatební den jako punkerka? Jen na pár vteřin přes objektiv.

Celý obřad se konal na molu u rybníka a po celou dobu byl fantasticky doplněný hudbou. A když nevěsta se ženichem šli parkem k molu a hrála tahle písnička z Nedotknutelných, byla jsem opravdu dojata.

Lucce a Honzovi přeji do společného života hodně štěstí, zdraví a aby byli pořád tak stejně zamilovaní jako na jejich svatbě!

Reference od Lucky a Honzy. Děkuji! =)

Pokud plánujete svatbu a přáli byste si i Vy fotky ode mne, tak mi napište o ceník spolu s Vaším termínem a místem svatby. Obratem se Vám ozvu, zda mám Váš termín volný a pokud ano, můžeme se domluvit na osobní schůzce, kde probereme Vaše představy o celé svatbě.

Komentáře

Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes